Nasze realizacje systemów oświetlenia led

Naszym Klientom proponujemy m.in. kompleksowe projekty systemów oświetlenia wraz z wykonawstwem. Jako eksperci o wieloletnim doświadczeniu w branży zajmującej się zagadnieniami takimi jak oświetlenie miejsca pracy jesteśmy w stanie zaoferować usługi wykonawcze na najwyższym poziomie. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu wykonywane przez Ledikopro oświetlenie przemysłowe LED pozwala naszym Klientom na osiągnięcie znacznych oszczędności w zakresie zużycia energii i, co za tym idzie, poprawy efektywności zakładu. Z tego względu wykonana przez nas modernizacja oświetlenia jest niezwykle opłacalną inwestycją. Zamiana tradycyjnego oświetlenia na lampy LED może skutkować nawet kilkudziesiesięcioprocentową oszczędnością na rachunkach za energię elektryczną. Oświetlenie LED zużywa mniej energii, jest kilka razy trwalsze, wydajniejsze dzięki czemu możemy zmniejszyć ilość lamp w danym obiekcie co powoduje dodatkowe oszczędności. Za modernizacją oświetlenia przemawia również znaczne poprawienie jakości pracy.

realizacja oświetlenia led w Meksyku

Wykonujemy też oprawy i lampy na zamówienie. Dostępna u nas opcja lamp na zamówienie pozwala uzyskać dokładnie takie produkty, jakich Państwo potrzebują. Może to być ciekawa propozycja dla zakładów przemysłowych, obiektów handlowych, szkół, hal sportowych, stadionów czy obiektów użyteczności publicznej. Oferowane przez nas dokładnie odpowiadają potrzebom zamawiających je odbiorców. Zaufało nam już bardzo wielu prestiżowych Klientów w Polsce oraz za granicą – zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi projektami.

Oświetlenie hal Orotex Industrial w Meksyku

Nasze realizacje Lediko

Dla meksykańskiego producenta izolacji akustycznej i produktów wzmacniających, Orotex Industrial, dokonaliśmy modernizacji oświetlenia wykorzystując wydajne i energooszczędne oprawy diodowe LED INLENE 3. Dodatkowo nowe lampy wsparliśmy systemem sterowania INFIDIO z zastosowaniem czujników ruchu oraz czujników natężenia światła. Cały proces pozwolił na zaoszczędzenie 25%* kosztów energii oraz 63%* kosztów operacyjnych oświetlenia, przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu oświetlenia w pomieszczeniach i spełnieniu normatywnych wymagań jakościowych.

Oświetlenie hali produkcyjnej i testowej Siemens - Guanajuto, Meksyk

Realizacja oświetlenia led

Dla firmy Siemens w Guanajuto zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy oprawy, których zadaniem było zastąpienie wcześniejszego, przestarzałego oświetlenia wyładowczego. Wymiana oświetlenia miała miejsce w hali produkcyjnej oraz pomieszczeniu do testowania transformatorów. Zdecydowaliśmy się na użycie energooszczędnych opraw diodowych LED INLENE, kontrolowanych przez inteligentny system sterowania INFIDIO.

Oświetlenie hal Frisa Forjados SA - Meksyk

Realizacja oświeltenia Lediko

W latach 2017-2019 dla producenta Frisa Forjados SA zrealizowaliśmy oświetlenie w sumie dla dziesięciu hal produkcyjnych - 7 istniejących i 3 nowych. Wymianie uległy oprawy wyładowcze z metalohalogenkami 750 W i 1000 W, a instalacja nowych lamp zawsze odbywała się przy ciągłej pracy hal. Obecnie wszystkie systemy oświetleniowe są kontrolowane przez system z czujnikami światła, co pozwala zapewnić stały i odpowiedni poziom oświetlenia. Dzięki zainstalowaniu nowych, energooszczędnych opraw LED INLENE 3 wspieranych systemem sterowania oświetleniem klient oszczędza ponad 53% całkowitej energii elektrycznej przy jednoczesnym trzykrotnym wzroście poziomu oświetlenia. Konsumpcja roczna energii została obniżona z 1 995 670 kWh do 914 544 kWh.

Oświetlenie hali Dagro - Plzeň, Czechy

Producent oświetlenia LED

Wymiana oświetlenia dla firmy Dagro odbyła się podczas ograniczonej eksploatacji, a wszystko zostało dostarczone na czas w doskonałej jakości i w pełnej zgodzie z wymogami klienta. Modernizacja polegała na zastąpieniu wcześniejszego, przestarzałego oświetlenia nowymi oprawami diodowymi LED INLENE 2. Oprawy zostały zainstalowane z analogowym systemem kontroli, który reguluje intensywność światła zgodnie z ilością światła dziennego.

Oświetlenie hali Alen del Norte - Guadalajara, Jalisco, Meksyk

Producent lamp LED

Alen del Norte jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów detergentów z Meksyku. Dla tego klienta dokonaliśmy modernizacji oświetlenia hali produkcyjnej i magazynowej, wymieniając wcześniejsze lampy halogenowe oraz fluoroscencyjne na energooszczędne oświetlenie ledowe. Zamontowaliśmy ponad 300 opraw, a wymiana przebiegła bez żadnych zakłóceń podczas pełnej pracy zakładu. W hali magazynowej dodatkowo zostały zamontowane czujniki ruchu, które odpowiadają za kontrolę oraz przyciemnianie oprawy diodowych.

Oświetlenie hali Mostro - Pečky, Czechy

Producent oświetlenia diodowego

Mostro a.s. to czeski producent armatury wysoko- i średniociśnieniowej. Na potrzeby modernizacji hali produkcyjnej należało dokonać wymiany oświetlenia na takie, które spełniłby wysokie wymagania oświetleniowe będące zgodnymi z obowiązującymi normami i potrzebami klienta. By sprostać zadaniu na odpowiednio wysokim poziomie zdecydowaliśmy się na użycie opraw LED INLENE 3 z dodatkową kontrolą czujników luminacji. Zabieg ten zaskutkował prawie trzykrotnym obniżeniem rocznego zużycia energii elektrycznej, a suma kosztów operacyjnych spadła o 63%. To wszystko przy jednoczesnym wzroście poziomu oświetlenia do 300 i 500 luksów.

Oświetlenie hali Izopol Dvořák - Plazeň, Czechy

Lediko - producent lamp i opraw led

Dla firmy IZOPOL DVOŘÁK s.r.o., czeskiego producenta materiałów izolacyjnych, zrealizowaliśmy wymianę przestarzałego, niekonwencjonalnego oświetlenia fluorescencyjnego na nowe i nowoczesne oprawy LED. Renowacja miała miejsce w hali produkcyjnej o temperaturze otoczenia do 50 ° C. Instalacja była płynna, bez przerw w instalacji na wysokości do 11 m przy trudnym dostępie. Wybrane miejsca pracy zostały indywidualnie oświetlone przez oprawy LED INLENE M1. Wszystko zostało dostarczone na czas, w doskonałej jakości i spełniając wymagania Klientów. Główną zaletą całego projektu są nie tylko ponadstandardowe oszczędności kosztów operacyjnych o 79%, znaczny wzrost poziomu oświetlenia o 35%, ale także bardzo krótki zwrot z inwestycji w ciągu 1 roku.

Oświetlenie wewnętrzne magazynu Raben - oddział Lisi Ogon k. Bydgoszczy, Polska

Lampy i oprawy LED - Lediko

Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. to jedna z największych firm oferujących usługi logistyczne. Grupa Raben od 85 lat funkcjonuje na europejskim rynku, posiadając oddziały w dwunastu państwach na terenie Europy. W jednym z magazynów firmy - znajdującym się koło Bydgoszczy - dokonaliśmy modernizacji oświetlenia, zastępując wcześniejsze 160 sztuk lamp HPS naszymi oprawami. Wykorzystaliśmy 60 lamp LED ALVA o mocy 200W (wysterowanych na DALI do mocy 150W) oraz osiem lamp LED XLENE o mocy 75W (wysterowanych na DALI do mocy 60W). W efekcie otrzymaliśmy lepiej oświetloną halę, generującą mniejsze zużycie energii i większą oszczędność.

Oświetlenie magazynu KMC - Polska

Producent lamp i opraw LED - Lediko

W realizacji dla firmy KMC dokonaliśmy modernizacji oświetlenia przemysłowego w magazynie wysokiego składowania o wysokości 11,5m. Wymieniliśmy 222 sztuki wcześniejszych świetlówek na 68 sztuk lamp LED INLENE M1 oraz 38 sztuk lamp LED INLENE M2. Całkowita moc wykorzystanych opraw LED wynosi 8,6 kW, jednak dzięki zastosowaniu systemu automatyki w postaci czujek ruchu obniżyliśmy moc do 6 kW. Efektem naszej pracy było oświetlenie magazynu ilością lamp o połowę mniejszą niż przed modernizacją, przy jednoczesnym uzyskaniu lepszej jakości oświetlenia, zużywającego mniejszą ilość energii i generującego większy poziom oszczędności. 

Oświetlenie hali, magazynu i biur Linde Pohony S.R.O. - Czechy

Producent oświetlenia diodowego

Parametry instalacji:
- zainstalowano powyżej 1000 sztuk opraw, z tego powyżej 700 sztuk w technologii LED
- zaawansowana technologia modułów LED o żywotności 100 000 godzin
- w pełni zautomatyzowany system oświetlenia w 13 strefach roboczych
- zmienna intensywność oświetlenia na produkcji i w magazynach z uwzględnieniem oświetlenia dziennego, ruchu osób i sterowania ręcznego
- oświetlenie awaryjne dróg ewakuacyjnych z autonomicznym zasilaniem 
- oświetlenie pomieszczeń biurowych, zaplecza socialnego i pomieszczeń technicznych
- pełna 5-letnia gwarancja na cały system oświetleniowy

W firmie Linde Pohony zostało zainstalowane całe wewnętrzne sztuczne oświetlenie, włącznie z zainstalowaniem oświetlenia w nowej hali produkcyjnej, magazynowej i biurowej w Ostrove u Stribra. W hali odbywa się produkcja wózków wysokiego podnoszenia. 

Oświetlenie hali Amvian - Ramos Arizpe, Coahuila, Meksyk

Oświetlenie diodowe i oprawy led

W sierpniu 2015 roku przy użyciu naszych lamp zostało oświetlone wnętrze w głównej hali montażowej Amvian, która jest największym niezależnym dostawcą rozwiązań siedzeń inżynierskich dla globalnej branży motoryzacyjnej. Użyte zostały lampy LED INLENE, zaawansowana technologia chipów LED o żywotności do 100 000 godzin. Inteligentny projekt został wykonany z użyciem automatycznego systemu, z czujnikiem luksów i z możliwością ściemniania. Dzięki wykorzystaniu naszych lamp Klient wzmocnił oświetlenie za pomocą mniejszej liczby opraw i znacznie obniżył koszty instalacji, obsługi oraz konserwacji.

Oświetlenie hali Hyster-Yale - Ramos Arizpe, Meksyk

Producent oświetlenia diodowego Lediko

Kompletna wymiana lamp została wykonana w głównej hali montażowej HYSTER-YALE. Wykorzystana została automatyczna kontrola systemu, czujnik luksów oraz możliwość ściemniania. Poziom oświetlenia uzyskał ponad 300 luksów. Instalacja odbyła się bez większych ograniczeń dla bieżącej eksploatacji i wszystko zostało dostarczone zgodnie ze specyfikacją naszego Klienta. Projekt przyniósł oszczędność energii ponad 74% i znaczną poprawę warunków pracy.

Oświetlenie magazynu Famet - Opole, Polska

Producent oświetlenia led z Wrocławia

FAMET S.A. to znana firma, specjalizująca się w różnego rodzaju usługach związanych z aparaturą procesową i urządzeniami dla kluczowych gałęzi przemysłu w Polsce i za granicą. Mieliśmy okazję zrealizować instalację nowego oświetlenia ledowego dla tego klienta. W tym celu wykorzystaliśmy 286 lamp LED INLENE M5. Całkowita moc wykorzystanych opraw wynosi 84,3 kW, jednak dzięki zastosowaniu automatyki w postaci czujek natężenia oświetlenia całkowita moc wynosi 63,3 kW. Przy zastosowaniu takiej ilości lamp LED INLENE byliśmy w stanie z wysokości 20 m spełnić wymóg natężenia oświetlenia o wartości 500 lx, na powierzchni 17 000 m2

Oświetlenie hali produkcyjnej HFG - Opole, Polska

Producent oświetlenia led z Wrocławia - Lediko

HFG Polska Sp. z o. o. jest spółką Heerema Fabrication Group, która obecnie działa na światową skalę. Specjalizuje się przede wszystkim w inżynierii oraz produkcji dużych i złożonych konstrukcji przemysłowych, głównie na rynku gazowo-rafineryjnym. Firma obsługuje także branże budowlane oraz działalności zajmujące się infrastrukturą drogową.

W realizacji dla HFG Polska podjęliśmy się oświetlenia dużej hali fabrycznej, gdzie wykonuje się wielkogabarytowe elementy ze stali. Zdecydowaliśmy się na lampy LED INLENE wraz z systemem regulacji jasności (tryb rozjaśniony i tryb przygaszony), pozwalający również wykorzystywać światło dzienne i tym samym ograniczający zużycie energii w dzień. Lampy LED INELENE zostały wybrane z trzech powodów: po pierwsze ze względu na bardzo dużą wysokość hali, gdzie były potrzebne lampy o niskim poziomie kosztów eksploatacyjnych. Drugim powodem jest wysoka odporność oświetlenia diodowego na wibracje. Trzecią korzyścią jest optyka oprawy, która pozwala na doprowadzenie światła bezpośrednio tam, gdzie jest ono potrzebne. 

Oświetlenie magazynów wysokiego składowania Pudliszki - Polska

Oprawy i lampy led - Lediko

W realizacji instalacji dla firmy Pudliszki osiągnięto prawie 10-krotne obniżenie zużycia energii elektrycznej dzięki zastosowaniu technologii LED wraz z inteligentnym systemem sterowania oraz dzięki zmniejszeniu o 24% liczby opraw przy zachowaniu normy oświetleniowej.

Oświetlenie wewnętrzne magazynu Europapier - Błonie, Polska

Lediko - oświetlenie diodowe Wrocław

Firma Europapier posiada około 50 magazynów wysokiego składowania na terenie Europy. Naszym zadaniem była wymiana oświetlenia w centralnym magazynie w Polsce, w Błoniu. Przygotowaliśmy ofertę pod indywidualne potrzeby klienta, biorąc pod uwagę miejsca, które wymagały zarówno stałego oświetlenia jak i doświetlenia w trybie spoczynkowym. W tym celu wykorzystaliśmy system automatyki oraz lampy przemysłowe LED INLENE - niezwodne lampy podczas pracy nawet w trudnych warunkach, dzięki wysokiej odporności mechanicznej i wytrzymałej konstrukcji. Po zamontowaniu 178 lamp efekt lepszego oświetlenia magazynu był widoczny od razu, co przyznali sami pracownicy, odczuwający zdecydowaną poprawę warunków i komfortu pracy. Z czasem zauważalna stała się także wysokość oszczędzanej energii (około 542 175 kWh w skali roku). Firma spodziewa się zwrotu inwestycji po około 2-2,5 roku.

Oświetlenie magazynu Kronopol - Żary, Polska

Producent lamp led z Wrocławia

Kronopol jest częścią grupy Swiss Krono Group, jednego z największych na świecie producentów płyt wiórowych OSB, płyt paździerzowych oraz paneli, blatów i wyrobów drewnianych. Na potrzeby firmy wymieniliśmy oświetlenie w magazynie wysokiego składowania, montując 90 lamp LED INELENE. Osiągnęliśmy prawie 12-krotne obniżenie zużycia energii elektrycznej dzięki zastosowaniu technologii LED wraz z inteligentnym systemem sterowania. Poprawione zostało rozmieszczenie lamp tak, aby efektywniej doświetlać regały i przestrzeń pomiędzy nimi. Dodatkowo zdemontowaliśmy 10 opraw świetlówkowych, które wykorzystywane były do oświetlenia magazynu w momencie włączenia zasilania (na czas nagrzewania się opraw metalo-halogenkowych).

Oświetlenie hali magazynowej Ewax - Wrocław, Polska

Lediko - producent oświetlenia diodowego z Wrocławia

W realizacji dla firmy Ewax z Wrocławia wymieniliśmy całe wewnętrzne oświetlenie hali magazynowej. Zamontowaliśmy 42 lampy LED INLENE wraz z 11 czujkami ruchu oraz jednym zespołem sterującym. Uzyskaliśmy 25% wzrost oszczędności energii jednocześnie zapewniając Klientowi profesjonalne oświetlenie o bardzo długiej żywotności. 

Oświetlenie obiektu Electrolux - Polska

Lampy led i oprawy led Wrocław - Lediko

Firma Electrolux to jeden z czołowych dostawców sprzętu AGD, działająca w tym momencie w blisko 150-ciu krajach. Na zlecenie Klienta dokonaliśmy wymiany oświetlenia sodowego na nasze oprawy ledowe. Dzięki zastosowaniu lamp LED CLEVEO osiągnęliśmy około 7-krotne obniżenie zużycia energii elektrycznej. Teren wokół obiektu zyskał lepsze i wydajniejsze oświetlenie, zapewniające dobrą widoczność i bezpieczeństwo.

Oświetlenie dworca kolejowego - Praga, Czechy

Lediko - wiodący producent oświetlenia diodowego

Dworzec kolejowy Holesovice znajduje się w samym sercu Pragi. Nasza realizacja dotyczyła wymiany oświetlenia wszystkich peronów na terenie dworca. Dzięki zainstalowaniu 133 lamp LED CLEVEO osiągnęliśmy prawie 7-krotne obniżenie zużycia energii elektrycznej, przy jednoczesnym poprawieniu poziomu widoczności, komfortu oraz bezpieczeństwa na peronach dworca.

Oświetlenie terenu zajezdni tramwajowej FYL - Strašnice, Czechy

Lediko lampy i oprawy led

Zajezdnia tramwajowa to miejsce, gdzie przebywają pojazdy szynowe wolne od użytkowania oraz będące w naprawie technicznej. Czynne jest całą dobę, więc wymaga odpowiedniego oświetlenia, które ułatwi pracę w godzinach wieczornych oraz nocnych. W Strašnicach (wschodnia część Pragi) zamontowaliśmy 23 lampy LED CLEVEO. Dzięki wbudowanemu sterownikowi definiującemu parametry pracy lampy możliwe jest (między innymi) korygowanie strumienia świetlnego czy zmniejszenie poboru energii o 40% w porównaniu z lampami LED bez sterownika. W podsumowaniu rocznym osiągnęliśmy oszczędność energii elektrycznej na poziomie 58%. 

Oświetlenie terenu osiedla - Wrocław, Polska

Lediko oświetlenie led, lampy led

Oświetlenie terenu wspólnoty mieszkaniowej to projekt lokalny, zrealizowany w naszym mieście - we Wrocławiu. Wymieniliśmy lampy na parkingu oraz nad wejściami do klatek schodowych, instalując 11 lamp LED CLEVEO. Naszym celem było poprawienie komfortu oraz bezpieczeństwa na osiedlu. Dodatkowo osiągnęliśmy prawie 4-krotne obniżenie zużycia energii elektrycznej, tym samym wpływając na redukcję kosztów. 

Oświetlenie uliczne - Mszczonów, Polska

Producent lamp i opraw led z Wrocławia

W Mszczonowie dokonaliśmy wymiany oświetlenia ulicznego. Dwadzieścia sztuk lamp LED CLEVEO oświetliło trasę wzdłuż jednej z głównych ulic oraz teren parku miejskiego. Lampy zostały zainstalowane na słupach o wysokości 11 metrów w odległości 23 metrów między słupami. Dzięki tej modernizacji osiągnęliśmy 3-krotne obniżenie zużycia energii eletrycznej. Ponad to na ulicy znacznie poprawiło się bezpieczeństwo oraz komfort przemieszczania się po zmroku.

Oświetlenie stacji benzynowej - Polska

Oświetlenie led Wrocław - Lediko

W powyższej instalacji lampy LED CLEVEO zasilane są hybrydowo. Energia dostarczana jest z paneli fotowoltaicznych i sieci elektrycznej. Takie rozwiązanie dodatkowo obniża zapotrzebowanie na energię elektryczną o około 25%.

Oświetlenie uliczne - Doubravice, Czechy

Producent lamp diodowych z Wrocławia

Doubravice to niewielkie miasteczko położone w południowych Czechach. Na ulicach tej malowniczej miejscowości dokonaliśmy wymiany 72 lamp ulicznych na nasze lampy LED CLEVEO. Dzięki temu ulice stały się bezpieczniejsze i lepiej oświetlone, a miejscowość skorzystała (i korzysta) z obniżonych kosztów energii elektrycznej. 

Oświetlenie hybrydowe - Nowa Sól, Polska

Producent oświetlenia diodowego Lediko

W Nowej Soli oświetliliśmy skrzyżowanie uliczne za pomocą lamp LED CLEVEO o mocach 45 W i 60 W. W tej realizacji zostały one wyposażone w możliwość zasilania panelami fotowoltaicznymi oraz turbinami wiatrowymi. Takie autonomiczne rozwiązanie umożliwia zainstalowanie lamp LED CLEVEO bez konieczności prowadzenia sieci elektrycznej.

Oświetlenie hybrydowe - Polska

Lediko - lampy led Wrocław

Oświetlenie hybrydowe przystanków autobusowych zastosowaliśmy w trzech miastach w Polsce: W Strzelcach Krajeńskich, w Chrustowie oraz Grodzisku Wielkopolskim. Do tego celu wykorzystaliśmy lampy LED CLEVEO o mocach 45 W i 60 W, które zasilane są poprzez panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe. Takie autonomiczne rozwiązanie umożliwiło zainstalowanie lamp LED CLEVEO bez konieczności prowadzenia sieci elektrycznej.

Oświetlenie uliczne - Knivsta, Szwecja

Lampy i oprawy led Wrocław

Jedna z naszych realizacji w Szwecji, w miejscowości Knivsta, dotyczyła wymiany oświetlenia ulicznego. Użyliśmy 15 lamp LED CLEVEO, montując je na różnych wysokościach słupów: pięcio-, siedmio- i dziesięciometrowych. W efekcie uzyskaliśmy bardzo dobrze oświetloną przestrzeń miejską, tym samym poprawiając bezpieczeństwo oraz widoczność pieszych oraz kierowców.

Oświetlenie komór klimatycznych Autoliv - Oława, Polska

Producent lamp i opraw led z Wrocławia

Autoliv Poland to jeden z głównych dostawców systemów bezpieczeństwa do aut osobowych. Obsługuje między innymi takie firmy jak: Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Renault i inne. W zakładzie znajdującym się w Oławie, który zajmuje się projektowaniem i produkowaniem części do poduszek powietrznych, zrealizowaliśmy oświetlenie trzech specjalistycznych komór klimatycznych. Jedna z nich została oświetlona z dwóch stron, dwie zaś z jednej strony. Łącznie wykorzystaliśmy 43 lampy LED INLENE M10 i M8 oraz trzy oprawy S3 o łącznej mocy 45,4 kW..

Oświetlenie Hotel Marriott - Polska

Producent lamp i opraw led z Wrocławia

Ciekawe i widowiskowe oświetlenie Hotelu Marriott w Warszawie uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu kilku tysięcy modułów LED z diodą mocy XLamp. Dodatkową zaletą tej iluminacji jest możliwość wyświetlania napisów i grafik. Z pewnością jest to jedna z większych tego typu instalacji w Europie. Diody LED mocy XLamp wybraliśmy do tego projektu ze względu na ich doskonałe parametry świetlne oraz niezawodność, potwierdzoną testami żywotności wykonanymi przez firmę CREE. W tej aplikacji doskonałym połączeniem tworzą markowe diody LED wysokiej jakości z nowoczesnym systemem sterowania

Oświetlenie dyskoteki - Łódź, Polska

Producent lamp i opraw led z Wrocławia

Szklana elewacja łódzkiego centrum Manufaktura została ozdobiona transparentnymi ekranami diodowymi, które wyświetlają dowolne, dekoracyjne efekty świetlne. Zastosowanie diod LED mocy XLamp sprawia, że ekrany są bardzo dobrze widoczne z zewnątrz i jednocześnie praktycznie niewidoczne od środka. Diody LED są elementami elektronicznymi i dlatego doskonale współpracują ze sterownikami cyfrowymi. Niskie i bezpieczne napięcie zasilania dodatkowo ułatwia tworzenie instalacji oświetleniowych i iluminacji biur, centrów handlowych i budynków użyteczności publicznej.

Oświetlenie w sklepie - Dubaj

Lampy i oprawy led - Lediko

Widowiskową ekspozycję półek w sklepie w Dubaju uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu niezawodnych listw LEDIS 6XP. Wysoki współczynnik oddania barw (CRI) pozwala efektownie zaprezentować sprzedawane produkty. Emitowane z listw LEDIS światło nie wpływa negatywnie na skórzane produkty. Niewielkie wymiary listw pozwalają na sprawne dopasowanie źródła światła do półki.

Oświetlenie fontanny mulitimedialnej - Wrocław, Polska

Producent oświetlenia led z Wrocławia

Od 4 czerwca 2009 roku mieszkańcy i turyści odwiedzający Wrocław, stolicę Dolnego Śląska, położoną na południowym zachodzie Polski, mogą podziwiać jedną z największych fontann multimedialnych na świecie. Fontanna, oświetlona diodami LED mocy, znajduje się w atrakcyjnej turystycznie części Wrocławia, nieopodal Hali Stulecia, która jest obiektem wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Hala Stulecia jest częścią szerszego, zabytkowego zespołu architektonicznego, w którego sąsiedztwie zlokalizowany jest piękny park, rozległy ogród zoologiczny oraz oryginalny Ogród Japoński. Nowoczesna fontanna multimedialna, utworzona w miejscu poprzednio istniejącej, nawiązuje do pierwotnej wizji architektów z początku XX wieku. Wykonawca renowacji fontanny - firma Gutkowski, specjalizująca się w budowie nowoczesnych fontann, basenów i zbiorników wodnych, powierzyła zaprojektowanie i wyprodukowanie modułów LED w wersji RGB firmie LEDIKO. Do spektakularnych iluminacji wykorzystano diody LED mocy XLamp firmy CREE i wydajne soczewki fińskiej firmy LEDIL.

zastanawiasz się, czy ci się to opłaca?

sprawdź jak bardzo!

Skorzystaj z naszego kalkulatora oszczędności i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić!

Kalkulator oszczędności

Porozmawiajmy skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza

Inne formy kontaktu

Formularz kontaktowy