Nasze referencje poznaj opinie naszych klientów

Dorota tołkacz

Firma Mirosław Wróbel sp. z o.o.

Wymagania dotyczące jakości i efektywności projektu firma spełniła w całości. Zespół firmy LEDIKO wykazał się koniecznym profesjonalizmem oczekiwanym od naszych dostawców.

Marcin Lenker

Firma P.P.H.U. Kraft

Na bazie dotychczasowej współpracy z firmą możemy zdecydowanie polecić LEDIKO, jako dostawcę opraw przemysłowych LED dla wymagających Klientów. Zarówno na etapie przygotowania inwestycji, jak i na etapie obsługi w czasie instalacji firma LEDIKO staje na wysokości zadania. Oprawy były dostarczone zgodnie z harmonogramem prac budowlanych. Wymagane normy są spełnione zgodnie z założeniami. W przypadku nietypowych zadań, jak montaż opraw do suwnic, czy też w warunkach zewnętrznych pod wiatą, również produkty się sprawdziły. Obsługa posprzedażowa jest na dobrym poziomie. Firma reaguje szybko i z zaangażowaniem.

Vit Kovarik

Argia s.r.o.

Wybraliśmy LEDIKO ze względu na jakość ich produktów oraz kompleksowe wsparcie techniczne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą LEDIKO, dlatego możemy polecić LEDIKO jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Jan Gutkowski

Firma Gutkowski

Firma LEDIKO wykonała dla nas niezawodne moduły LED na zamówienie, które zostały zastosowane we Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej.

Tomasz Graj

Nicromet

LEDIKO okazało się rzetelnym partnerem, jego pracownicy wykazali się profesjonalizmem, a produkt spełnił nasze wysokie oczekiwania jakościowe. Możemy polecić LEDIKO Sp. z o.o. jako wiarygodnego Partnera w projektowaniu, produkowaniu i wdrażaniu systemów oświetleniowych w technologii LED. Wyliczenia oszczędności, jakie przeprowadziliśmy, wykazują, że inwestycja w oświetlenie LED zwróci się w okresie 12 miesięcy od daty zainstalowania nowych opraw INLENE.

Maciej Winiarski

KMC Services Sp. z o.o.

Polecam firmę LEDIKO jako solidnego partnera w zakresie dostaw opraw oświetleniowych LED.

Jerzy Rymarowicz

Elektromont

Polecamy firmę LEDIKO jako solidnego partnera w zakresie dostawy opraw oświetleniowych przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości realizacji.

Henryk Kowalski

Cargill

Rekomenduję firmę LEDIKO, jako solidną i wiarygodną, która w terminie wywiązała się z realizacji zamówienia.

Leszek Waś

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Firma LEDIKO charakteryzuje się innowacyjnymi rozwiązaniami, terminowością wykonywanych usług oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą.

zastanawiasz się, czy ci się to opłaca?

sprawdź jak bardzo!

Skorzystaj z naszego kalkulatora oszczędności i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić!

Kalkulator oszczędności

Porozmawiajmy skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza

Inne formy kontaktu

Formularz kontaktowy