Do pobrania specyfikacje naszych lamp led

Lampy przemysłowe LED

Lampy przemysłowe LED są specjalnością Firmy Lediko Pro. Posiadamy bogate doświadczenie w doborze lamp przeznaczonych do oświetlania hal, magazynów wysokiego składowania oraz obiektów przemysłowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii nasze lampy są niezwykle efektywne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne oraz energooszczędne – zastosowanie lamp Lediko Pro pozwala na znaczne zmniejszenie wydatków na energię elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z cechami naszych lamp przemysłowych LED oraz unikalnymi właściwościami poszczególnych modeli z naszej oferty.

Highbay flood light series

pobierz PDF

Highbay halo

pobierz PDF

Highbay hero

pobierz PDF

HighBay sky

pobierz PDF

Wall pack light series

pobierz PDF

Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED znajdujące się w ofercie Lediko Pro zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najpełniej uwzględniać potrzeby mieszkańców współczesnych miast. Nasze lampy zapewniają skuteczne oświetlenie przestrzeni publicznej – ulic, chodników, poboczy, parków, placów czy parkingów – zwiększając poczucie bezpieczeństwa ich użytkowników. Oświetlenie uliczne LED zostało wykonane w technologii gwarantującej energooszczędność i długą żywotność, a jednocześnie możliwość dostosowania jasności światła do pory dnia i warunków atmosferycznych. Dzięki ciekawym formom i atrakcyjnemu wizualnie wzornictwu lampy uliczne produkowane przez naszą firmę komponują się z innymi elementami przestrzeni miejskiej.

HighBay street light pro

pobierz PDF

HighBay street light shoebox 1

pobierz PDF

park post light 1 series

pobierz PDF

park post light 2 series

pobierz PDF

Lampy specjalistyczne LED

Oferta Lediko Pro obejmuje lampy specjalistyczne przeznaczone do oświetlania trudno dostępnych miejsc, lampy o niestandardowych parametrach technicznych  , a także lampy do doświetlania upraw szklarniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oświetlenia LED możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązania pozwalające na obniżenie zużycia energii elektrycznej oraz kosztów konserwacji i serwisowania. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami lamp specjalistycznych znajdujących się w naszym asortymencie.

Highbay food safe series

pobierz PDF

Highbay high temp series

pobierz PDF

HighBay standard plus

pobierz PDF

Stadion light series

pobierz PDF

Lampy biurowe LED

Dzięki doświadczeniu zdobywanym przez lata w branży oświetleniowej, jesteśmy w stanie zmodernizować lub zaprojektować nowe oświetlenie biurowe które nie tylko będzie spełniało wszystkie normy, ale przede wszystkim znacznie poprawi jakość pracy. W Lediko Pro stawiamy przede wszystkim na jakość oraz zadowolenie naszych klientów. Skontaktuj się z nami  a pokażemy Ci jak w łatwy sposób wymienić oświetlenie w biurze, dzięki oświetleniu LED znacznie obniżyć zużycie cały czas drożejącej energii elektrycznej i przede wszystkim podnieść komfort pracy co w większości przypadków wpływa na efektywność i zadowolenie pracowników.

panel led plus 40w/4000

pobierz PDF

panel led plus 40w/5200

pobierz PDF

panel led standard 40w/4000

pobierz PDF

panel led standard 40w/5200

pobierz PDF

zastanawiasz się, czy ci się to opłaca?

sprawdź jak bardzo!

Skorzystaj z naszego kalkulatora oszczędności i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić!

Kalkulator oszczędności

Porozmawiajmy skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza

Inne formy kontaktu

Formularz kontaktowy